Котлоторг
 
Время работы Пн. - Пт. 09:00 - 20:00 Сб. 10:00 - 18:00 Вс. Выходной .
 
Гарантия!
100% гарантию на каждый товар.
 
Доставка
Доставим Вам товар прямо домой!
 
Страховка
Страхуем каждую доставку

LADDOMAT 21-60

  • 8740.00 грн.

  - OR -  

- Насос: Laddomat LM6 (стандарт)
- Підключення: 3 x Cu28 з рукояткою (стандарт), 3 x R32 з рукояткою (на замовлення)
- Температура відкриття: 63 ° C, 72 ° C
- Макс. потужність котла: 60 кВт

  •  

Laddomat 21 призначений:

- для швидкого досягнення котлом робочої температури.
- для змішування води вихідної з котла з вхідною водою, що надходить від радіаторів або акумулюючої ємності, запобігаючи утворенню конденсату і корозії котла.
- для наповнення акумуляційної ємності гарячою водою і забезпечення низькій швидкості потоку води через ємність для підтримки оптимальних температурних шарів в баку.
- для подачі гарячої води в акумуляційну ємність після того, як в котлі згоріло все паливо.


Laddomat 21 працює повністю автоматично за умови, що запуск і зупинка насоса автоматизовані. Laddomat не передбачає особливого догляду або техобслуговування.Laddomat 21 підключається завжди у вертикальному положенні, як показано на малюнках. Встановлюйте Laddomat 21 поруч з котлом і на рівні його нижнього виведення. Довжина труб повинна бути мінімальною і мати якомога менше вигинів. Обов'язково зніміть ділянки, в яких може накопичуватися повітря.
Діаметр труби від верхньої частини котла до трійника і вниз до Laddomat 21 повинен бути якомога більше. Це дозволить зменшити швидкість потоку і дозволить відводити з котла повітря через розширювальний бак або відвідник повітря.

 

Схема триходового клапана Laddomat 21-60

Фази роботи Laddomat 21

Включення котла

Температура води в котлі нижче 78 ° С. Термостатичний клапан ще не почав відкриватися. Клапан вентиля природної циркуляції закритий через тиск насоса.

Робоча фаза

Котел досяг робочої температури 85 ° С. Термостатичний клапан відкрився і вода з котла змішується з холодною водою з ємності через термостат. Температура змішаної води в нижній частині котла тримається 70 ° С. Якщо потужність котла підвищиться, то температура в ладдомат 21 теж підвищиться, термостатичний клапан відкриється ще більше і змішає більше холодної води. Таким чином при температурі води в 90 ° С на виході з котла, Ладдомат 21 буде підтримувати температуру води на вході в котел не нижче

Кінцева фаза

Коли вода в акумулюючій ємності досягла заданої температури, і через Ладдомат 21 циркулює гаряча вода, тоді термоклапан відкривається повністю для потоку води з ємності і закривається для потоку води з котла. Весь потік води тепер проходить через бак. Ця робоча фаза дуже важлива, оскільки вона гарантує повну заправку бака (баків) гарячою водою.

Природна циркуляція

При відключенні електроенергії або при аварії насоса відкриється вбудований клапан зворотного потоку природної циркуляції, так, що вода самостійно може циркулювати між котлом і баком. Цим запобігається закипання котла. Дозволяє топити котел і забезпечити будинок теплом навіть при довготривалому відключенні електроенергії.

Підключення до акумулюючої ємності

Прокладка трубопроводу відповідно до схеми, показаної на малюнку, оптимізована для зменшення збоїв в роботі, викликаних повітрям в системі.
Труба контуру гарячого водопостачання до вентиля байпаса може приєднуватися двома способами:
1.Приблизно на 30 см нижче верхньої частини бака, якщо пріоритетом є гаряче водопостачання.
2.До труби подачі теплоносія в акумулюючі ємності якщо пріоритетом є теплопостачання будинку.
З'єднання направлено вниз, щоб уникнути попадання повітря в радіатори. Труба, що йде до нижньої частини бака, не повинна прокладатися через стелю. Таке з'єднання перешкоджає функції природної циркуляції.
Laddomat 21 можна легко використовувати для установки протилежною стороною. Для цього просто переставте термометри на ладдомат на іншу сторону.

Підключення двох акумулюючих ємностей

Ємності повинні розміщуватися поруч одна з одним і як можна ближче до котла. Труби з нижньої частини ємностей завжди монтуються уздовж підлоги. Важливо, щоб потік до ємностей при завантаженні та розвантаженні розподілявся рівномірно. При неправильному підключенні завантаження ємності переривається, в цьому випадку 1 ємність заповниться гарячою водою а ємність 2 немає.
При неправильному підключенні гаряча вода і тепло після прогорання палива будуть закінчуватися раніше, ніж розраховано, оскільки ємність 1 буде охолоджуватися швидше, ніж ємність 2.
Якщо ці вимоги не здійснимі, то можливі й інші варіанти під'єднання.
Щоб досягти однакового гідравлічного опору, важливо використовувати труби до ємностей приблизно однакової довжини. Це досягається наступним чином:
- під'єднання контуру завантаження по діагоналі, A-A.
- під'єднання радіаторного контуру по діагоналі, B-B.


Крім цього, діаметр труб між ємностями повинен бути досить великим, щоб сприяти природній циркуляції між ємностями. Також перевагою є поєднання між ємностями по центру, що додатково розподіляє тепло.Вивід для гарячої води приєднується в точці В, якщо пріоритетом є гаряче водопостачання, і в точці B1, якщо пріоритетом є теплопостачання.
При роботі тільки на ТЕН, щоб уникнути втрат тепла, корисно нагрівати тільки перший бак.

 

Схеми під'єднання Laddomat 21

Підключення напірного розширювального бака

Отже, що нам дає установка змішувача вузла Ладдомат? Він вирівнює температуру в зворотній лінії трубопроводу, що подає. При цьому, він робить це плавно, паралельно віддаючи частину тепла в систему опалення або в буферний бак. Якщо у вас є така ємність, то Ладдомат також регулюватиме наявність тепла в ємності. З цим вузлом і акумулюючою ємність котел захищений від закипання. Адже при відключенні електрики відкривається спеціальний клапан, і вода продовжує циркулювати самопливом. В інших видах змішувальних клапанів така можливість відсутня

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо