Котлоторг
 
 
Час роботи Пн. - Пт. 09:00 - 20:00 Сб. 10:00 - 18:00 Нд. Вихідний .
 
Гарантія!
100% гарантію на кажен товар.
 
Доставка
Доставимо товар Вам додому!
 
Страховка
Страхуємо кожну доставку
Акции
Оптовые цены на оборудование при покупке котла
Скидка на дымоходы 15%

Купити твердопаливний котел для опалення будинку.

Котли опалення для будинку - що ж це таке? В останні роки на слуху все більше і більше зустрічається це словосполучення. Справа в тому, що класичні енергоресурси (газ, нафта) мають властивість закінчуватися, а компанії - монополії, які займаються їх видобуванням і продажем підняли ціни до захмарних висот. Цей фактор змусив людей повертатися до давно забутих технологій, системам опалення, головною складовою яких є твердопаливний котел. У наш час ним можна обігріти приміщення не тільки приватного будинку але і цілого житлового масиву. Так, це правда, як би ви не дивувалися. В такому випадку котли опалення для будинку на дровах і вугіллі Київ монтують в єдину систему теплопостачання, для них будують великі котельні із застосуванням всіх будівельних норм і правил.

Кращі твердопаливні котли в місті Києві, за допомогою них можна вирішити дві проблеми:

У наш час розробка конструкції в котлах опалення для будинку, це перегони і боротьба інженерних рішень за місце під сонцем. Адже це вже не просто металева бочка для дров. Над розробкою конструкції і дизайну котлів і банних печей, який також чимало важливий, працють цілі проектні відділи. Матеріали підбираються найвищої якості, які зможуть витримувати теплове навантаження протягом багатьох років. Лазерне зварювання робить шви максимально міцними і герметичними. Пелетні котли купити набагато краще в спеціалізованих магазинах, які надають гарантію, сервіс і якісну консультацію. Не дивлячись на всю складність і ювелірну точність виготовлення котлів на дровах і вугіллі, принцип їх роботи дуже простий. Котел опалення на дровах і вугіллі Київ має завантажувальну камеру, приймач сажі і теплообмінник, де відбирається тепло, щоб воно не пішло в повітря, а пішло на підігрів системи опалення. Котел має подвійну стінку, в просторі між ними знаходиться теплоносій. Ця поверхня ізольована і покрита корпусом пофарбованим жаростійкої фарбою. В камеру завантаження ми закладаємо паливо і там же його розпалюємо. В котлах опалення на дровах і вугіллі Київ в обов'язковому порядку повинні мати теплообмінну частина, в якій здійснюється основний процес теплопередачі від вогню до теплоносія. Знаючи цей момент, ви самі на око можете визначити ефективність такого обладнання і вирішити, чи підходить воно вам чи ні.

Тепер давайте розберемося яку вигоду принесуть твердопаливні котли тривалого горіння для будинку.

Варто тільки трохи - трохи заглибитися в це питання, як відразу кидається в очі вигода, яку споживач отримує купуючи котел опалення.

  1. Для юридичних осіб тариф на енергоносій в рази вище, ніж для приватних. Різниця у вартості опалення за сезон для юридичних осіб, якщо брати в порівняння газ і дрова, буде 2 - 3 рази.
  2. Для установки твердопаливного, на відміну від газового, не потрібні ніякі дозволи. Хоча газ навіть в наш час не скрізь є. А без котла не зможе обійтися жоден будинок.
  3. Ще один плюс, це повна незалежність від тарифів на газ або електрику а також проблем з їх поставками.

Також ви зобов'язані знати і про мінуси твердопаливні котли тривалого горіння на дровах і вугіллі для опалення будинку Київ.

Як бачимо мінусів також вистачає. Але проаналізувавши ситуацію на сьогоднішній день з основними джерелами тепла, ви самі побачите, що придбання такого котла буде дуже вигідною і своєчасною інвестицією в ваше майбутнє.